Whatsapp Whatsapp
Telefon Intermédiaire

Techniques De Greffes De Cheveux

des question répétant

Combien de jours ai-je perdu pour une greffe de cheveux? L'opération est terminée en un jour. Le jour suivant, vous serez pris pour l'inspection et le lendemain pour le premier lavage. Dans les jours qui suivent, vous pouvez continuer vos ..

DETAILS
FUT Technique (Follicular Unit Trans.)

FUT Yöntemi İki kulak arası mesafeden bir şerit halinde Plastik Cerrah tarafından alınan köklerin hemşireler tarafından 1’li, 2’li, 3’lü greftler şeklinde Foliküler ünitelere ayrıştırılması işlemidir. Ekim yapılacak alanda uygun saç kökü..

DETAILS
First Washing After Hair Trans. Opr.

Saç ekim operasyonundan sonraki ilk yıkama uzmanlarımız tarafından yapılacak size verilen programda bilgilendirme mevcuttur. Saç ekim operasyonundan sonra 15 gün süreyle size önerilen şampuan ve losyonu sizden istenilen şekilde kulla..

DETAILS
Saç Ekim Operasyonu Sonrası Traş

Saç ekim operasyonundan sonraki 1 yıl tüm saçlarınızı sadece makasla kısaltınız. Traş makinesi kullanmayınız. Operasyon sonrası ense bölgesindeki saç köklerinizin gelişimi ve iyileşme surece uzayabilir hatta iz kalmasına neden olabilirsiniz..

DETAILS
Things To Do After Hair Transplantation

Operasyondan sonraki 3 gün başınızı dik tutunuz. Gün içerisinde maksimum 2 saat arayla 15 dk. başınızı geriye doğru tutarak, alnınıza ve şakaklarınıza buz uygulayınız. Gün içerisinde en az 6 kez bu işlemi tekrar ediniz. Operasyondan ..

DETAILS
Saç Ekimi Öncesi Yapılması Gerekenler

Geçirilen herhangi bir ameliyat, kronik rahatsızlık ya da kullanmış olduğunuz ilaçlar varsa mutlaka doktorunuzla paylaşınız. Önceden geçirmiş olduğunuz veya devam etmekte olan bir cilt probleminiz (dermatit sivilce gibi) varsa lütfen..

DETAILS
Les Cicatrices Et Les Brulures Engendrees Par La Technique Fut Peuvent Etre Reparees Via La Methode

YARA,FUT İZİ ve YANIK İZLERİNİN FUE YÖNTEMİ İLE KAPATILMASI FUT teknigi ile yapilan sac ekim operasyonlari sonradan olusan izler, yaniklar, kaza sonrasi olusan skar izlerinin FUE yontemi ile kapatilmasi mumkundur. Sağlikli donör bolgede..

DETAILS
Biofibre

Inplantation de cheveux organiques Medicap Ltd a été fondée en 1983 en tant que centre de développement de fibres biocompatibles pour fournir la solution optimale pour la perte de cheveux. Les résultats des activités de recherche et d'es..

DETAILS
FU E saphir

Greffe de cheveux FUE FUE est l'abréviation de Follicle Unit Extraction. Dans la greffe de cheveux FUE, les racines des cheveux sont enlevées une à une avec une aiguille creuse ou à l'arrière de la tête. Ci-après, un laser, une aiguille ou..

DETAILS